O nás

Vítáme Vás na stránkách firmy Rservis.com s.r.o. Firma podniká v oblasti výpočetní techniky, moderních komunikací a servisu výpočetní a kancelářské techniky. Pokusíme se Vás na těchto stránkách seznámit s nabídkou produktů a služeb, které naše firma nabízí, s jejich cenami, a ujistit Vás, že hlavními zásadami naší firmy jsou kvalita produktů a služeb a spokojenost zákazníků.

 

Firma působí regionálně v Červeném Kostelci a jeho okolí již od roku 1997, což poukazuje na stabilitu a korektnost jednání jak se zákazníky, tak s obchodními partnery. V roce 2011 jsme se přestěhovali do vlastní budovy v Horních Rybníkách, která splňuje  požadavky na naše firemní zázemí. To, zda se nám daří poskytovat komplexní služby ( analýza potřeb zákazníků, vlastní prodej, servis, instalace, záruční i pozáruční servis, poradenství, konfigurace a jiné ), musí již posoudit naši zákazníci. Naším cílem není prodej techniky, ale komplexní péče o zákazníka v našem oboru podnikání.

 

Vedle klasického způsobu prodeje jsme zprovoznili na našich stránkách také možnost nákupu přes Internet. Zákazníkům, kteří preferují tuto formu nákupu nabízíme výhodnější cenu a šetříme čas. Prodávané zboží a spotřební materiál se snažíme mít trvale na skladě k okamžitému odebrání.

 

V začátcích se firma orientovala hlavně na servis výpočetní a kancelářské techniky na hardwarové úrovni (tj. identifikace a oprava závady integrovaných obvodů počítačových komponent jako jsou základní desky PC, grafické karty, pevné disky, optické mechaniky, paměti apod.). S rozvojem nových technologii přenosu dat (tj. především poskytování internetu pomocí technologie Wi-Fi) se naše firma začala podílet na rozvoji a servisu bezdrátových sítí. A v této oblasti vidíme také  velkou perspektivu do budoucnosti. I nadále však největší díl naší náplně je poskytnout co nejrychlejší a nejkvalifikovanější servis a opravy počítačů, notebooků, hardware a elektrotechniky.

 

Jsme schopni poskytnout i další produkty jako je návrh a realizace webových stránek na zakázku a to převážně moderním redakčním systémem pro jednoduchou administraci stránek klientem. Je možné zajistit i údržbu a umístění Vašich stránek na WEB.

 

Umíme si poradit s novým naprogramováním BIOSů jak u základních desek tak i u grafických karet či optických mechanik popřípadě dalšího hardware u kterého je třeba flashnout na vyšší verzi či jste si BIOS poškodili při upgradování, což bývá poměrně častá závada.

 

Pokud se vám zhroutí pevný disk rádi se pokusíme o záchranu vašich dat. Často je záchrana dat úspěšná, pokud se disk přinese k nám a neexperimentuje se, se záchranou dat v domácích podmínkách, při těchto pokusech se většinou sníží výrazně pravděpodobnost dostat vaše data zpět.

 

Jelikož kromě nového hardware a počítačů prodáváme i starší repasované počítače a hardware, tak je možné některé komponenty a počítače od vás vzít  protihodnotou. Toto platí pouze u upgrade hardware, případně u renovace vašeho počítače na výkonnější z repasovaných komponent.

 

Proto neváhejte a podívejte se na nabídku produktů a služeb, které naše firma nabízí. Zjistíte, že Rservis.com s.r.o. je dobrou volbou pro Vás.

 

Jsme plátci DPH.

financak_osv_dph.jpg

 

Obchodní rejstřík:

132811.JPG

 

Živnostenský list:

085257.JPG